Blogowanie

Dedykowane aplikacje i ich możliwości

Aplikacje towarzyszą nam każdego dnia – stanowią niezbędny dodatek do każdego telefonu typu smartphone. Twórcy aplikacji zdają się mieć milion pomysłów – ciągle zasypują nas nowymi rozwiązaniami, które mają nam uprzyjemnić codzienne korzystanie z telefonu, sprawić, że będziemy lepiej poinformowani, ułatwić komunikowanie się ze znajomymi. Aplikacje tworzone są również specjalnie dla firm. Co warto o nich wiedzieć?

Usprawnij pracę swoich podwładnych!

Duże firmy, zatrudniające setki pracowników, często miewają problemy z rozliczaniem pracowników z codziennych zadań. Oczywiście możliwe jest stworzenie skomplikowanych platform, które pomogą w przydzielaniu zadań oraz ich „odhaczaniu”, jednak musimy pamiętać o tym, że systemy takie wymagają także obszernego zaplecza technicznego, pracowników, serwerowni. To wszystko kosztuje! Kiedy prowadzimy małą czy średnią firmę znacznie lepszym rozwiązaniem okażą się dedykowane aplikacje na telefon, które pozwolą na łatwiejszą komunikację pomiędzy pracownikami, ale również znacząco ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków. Aplikacje tworzone są przez wyspecjalizowane firmy – zanim zabiorą się one do pracy przedstawiciele chcą dokładnie poznać codzienne problemy, z którymi pracownicy stykają się w pracy. Pytania dotyczą również oczekiwań samych pracowników. Kolejno ustalane są koszty, czas pracy. Po ok. 1-2 miesiącach gotowy projekt zaczyna być wdrażany i testowany przez pracowników. Przez cały czas użytkowania aplikacji klient może liczyć na wsparcie techniczne wykonawcy – to bardzo ważne!

Aplikacja w codziennym użyciu

Aplikacje tworzone są w języku wybranym przez klienta – najczęściej jest to język polski lub angielski, lub obydwie wersje do wyboru przez użytkownika. Aplikacje tworzone są na konkretne systemy operacyjne telefonów.
Sprawdź ofertę na http://sidgroup.pl/oferta/