Blogowanie

Prosty sposób na dodatkową gotówkę

Brak gotówki bywa dla nas przeszkodą do realizowania niewielkich marzeń, pasji czy sprawiania przyjemności bliskim. Rosnące ceny produktów wokół nas sprawiają jednak, że w naszym portfelu pod koniec miesiąca czasem brakuje trochę gotówki. Jeśli taka sytuacja nas zaskoczy, dobrym rozwiązaniem może być pożyczka online, którą dostaniemy bez wychodzenia z domu.
Pożyczka online to wygodny sposób na podreperowanie domowego budżetu, szczególnie przy zbliżających się rodzinnych uroczystościach czy choćby w sytuacji, kiedy sprzęt domowy zawodzi i konieczny jest nowy. Pożyczka przez Internet może nam pomóc nawet wtedy, gdy zapotrzebowanie na dodatkowe środki pojawi się nagle, nawet już w sklepie. W firmie pozabankowej dostępne są pożyczki 24h, które trafiają na nasze konto często nawet w 15 minut. Możemy z nich skorzystać nawet na bardzo krótki okres – może to być nawet pożyczka na 7 dni albo na 14 dni, dzięki czemu obniżamy jej koszty.

Pieniądze na koncie bez wychodzenia z domu

Jak działają firmy pożyczkowe online? Osoba zainteresowana dodatkowymi pieniędzmi musi określić wysokość pożyczki i termin spłaty, potem zaś wypełnić krótki formularz, w którym poda swoje dane osobowe oraz numer konta bankowego. Procedura jest na ogół bardzo uproszczona w porównaniu z wnioskowaniem o kredyt w banku.
Aby zostać klientem firm takich jak pozyczkaplus.pl trzeba spełnić kilka wymogów. Przede wszystkim wymagane jest ukończenie 19 roku życia i obywatelstwo RP. Konieczne jest również zaświadczenie o uzyskiwani dochodu. Osoby wnioskujące o pożyczkę online sprawdzane są również pod kątem poprzednich zobowiązań finansowych i regularności ich spłaty. W niektórych przypadkach osoby odpowiedzialne za rozpatrywanie wniosków mogą zwrócić się do BIK o dodatkowe informacje. W sumie jednak od strony klienta wnioskowanie jest proste i dopełnienie formalności trwa kilka minut, a jeśli jest to kolejna pożyczka w tej samej firmie to cały proces ogranicza się często do kilku kliknięć. W dodatku całą operację można przeprowadzić za pomocą telefonu, w dowolnym miejscu, gdzie mamy dostęp do Internetu.

Kiedy można spodziewać się pieniędzy?

Jeśli nasz wniosek pożyczkowy został pozytywnie zweryfikowany pieniądze mogą znaleźć się na wskazanym przez nas koncie nawet do 15 minut! To wygodne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie zainteresowanym do gustu! Wszystko to możliwe dzięki rozwijającym się systemom szybkich płatności internetowym oraz szybkiemu przetwarzaniu wniosków.

Kiedy firma odmawia przyznania pożyczki?

Istnieje kilka sytuacji, w których pożyczkodawcy mogą odmówić przyznania pożyczki. Pierwsza z nich to zaległości w spłaci wcześniejszych zobowiązań – mogą to być zaległości historyczne lub bieżące, czyli np. nieopłacone raty. Druga kwestia to niskie zarobki lub ich brak – w takich sytuacjach pożyczkodawca dba przede wszystkim o dobro klienta i nie obciąża go dodatkowym zobowiązaniem, któremu mógłby nie podołać. Firmy, które udzielają pożyczek pozabankowych stale podnoszą swoje standardy działania, w które wpisuje się także ochrona klientów przez nadmiernym zadłużeniem. Jeśli jednak twoje sytuacja finansowa jest stabilna i nie masz żadnych zaległości w spłatach innych zobowiązań, ryzyko odrzucenia wniosku jest niskie.

Realizuj swoje marzenia… z głową

Pieniądze są potrzebne nie tylko do życia, ale również do realizowania naszych marzeń, zarówno tych dużych, jak i przyziemnych, ale nie mniej ważnych. Jeśli posiadamy stałe dochody, czasem niewielka pożyczka, łatwa do spłaty może dać nam zastrzyk gotówki, aby zrealizować jakieś marzenie w danym miejscu i czasie, gdy wiemy, że taka okazja może się nie powtórzyć. Zakup wymarzonego roweru w promocji, wyjazd ze znajomymi czy naprawa ukochanego, zabytkowego auta? To małe marzenia i przyjemności, które możemy czasem zrealizować dzięki niewielkiej pożyczce. Zawsze jednak trzeba robić to z głową i nie dać się ponieść wyłącznie emocjom.
Pozabankową pożyczkę uzyskamy dziś łatwo bez wychodzenia z domu. Ale jak pożyczać online rozsądnie?